De vrijwiligers van De Schalm in het zonnetje.

Zaterdag 5 december 2020

De vrijwiligers van De Schalm in het zonnetje.

©Verkerk/De Schalm

De Begeleidingscommissie Vrijwilligers, bestaande uit Marga Lieshout, Ina Peek, Diana Smidts en Janny Kok-Albers, vroeg zich af op welke manier we de vrijwilligers in dit moeilijke jaar toch konden verrassen.


Het moest iets zijn wat de vrijwilligers zelf konden ophalen en wat ze konden krijgen bij één van de leveranciers van het Mereveldplein.

 

We waren het er al snel over eens, dat moest iets lekkers zijn en waar kan je dat beter halen dan bij bakker Verkerk. Na een gesprekje met Kees Verkerk, stelde hij voor om een pakket samen te stellen speciaal voor de vrijwilligers van De Schalm. Tot ons plezier kregen we eerst een proefpakket en daar hebben we tijdens een vergadering heerlijk van zitten smullen. De opmerkingen, joh dit moet je eens proeven en o wat smaakt 3de speculaaskoek met gember heerlijk en dan die heerlijke borstplaat! Kortom alles werd voor 100% goedgekeurd en bakker Verkerk kreeg groen licht.

 

Er ging tijdig een mailtje uit naar onze vrijwilligers en nog 2 keer om de vrijwilligers eraan te herinneren.

 

Van maandag 30 november tot en met donderdag 3 december 2020 konden de vrijwilligers de doos van Sint Nicolaas ophalen. Er werd goed gebruik van gemaakt. Kees Verkerk reikte de doos met lekkers ook uit aan Ben Lieshout. Ook hij was blij verrast.

 

We kregen veel lieve, enthousiaste reacties!

De vrijwiligers van De Schalm in het zonnetje.

Zaterdag 5 december 2020

De vrijwiligers van De Schalm in het zonnetje.

©Verkerk/De Schalm

De Begeleidingscommissie Vrijwilligers, bestaande uit Marga Lieshout, Ina Peek, Diana Smidts en Janny Kok-Albers, vroeg zich af op welke manier we de vrijwilligers in dit moeilijke jaar toch konden verrassen.


Het moest iets zijn wat de vrijwilligers zelf konden ophalen en wat ze konden krijgen bij één van de leveranciers van het Mereveldplein.

 

We waren het er al snel over eens, dat moest iets lekkers zijn en waar kan je dat beter halen dan bij bakker Verkerk. Na een gesprekje met Kees Verkerk, stelde hij voor om een pakket samen te stellen speciaal voor de vrijwilligers van De Schalm. Tot ons plezier kregen we eerst een proefpakket en daar hebben we tijdens een vergadering heerlijk van zitten smullen. De opmerkingen, joh dit moet je eens proeven en o wat smaakt 3de speculaaskoek met gember heerlijk en dan die heerlijke borstplaat! Kortom alles werd voor 100% goedgekeurd en bakker Verkerk kreeg groen licht.

 

Er ging tijdig een mailtje uit naar onze vrijwilligers en nog 2 keer om de vrijwilligers eraan te herinneren.

 

Van maandag 30 november tot en met donderdag 3 december 2020 konden de vrijwilligers de doos van Sint Nicolaas ophalen. Er werd goed gebruik van gemaakt. Kees Verkerk reikte de doos met lekkers ook uit aan Ben Lieshout. Ook hij was blij verrast.

 

We kregen veel lieve, enthousiaste reacties!

 • Zomeractiviteiten

  Zomeractiviteiten

  Woensdag 19 mei 2021

  DE MEERN - Vanaf de derde week van juli zullen er activiteiten in De Schalm worden georganiseerd. Voorheen was De Schalm in die periode zes weken dicht. “Het is voor het eerst dat er in de zomer activiteiten plaatsvinden in De Schalm”, zegt vrijwilligster Tineke. Door een samenwerking die is aangegaan met het Oranjefonds, zijn er onder meer cursussen bloemschikken, is er een pubquiz en zal er een spelletjesmiddag worden georganiseerd.

  Door Roberto Cancian
  De Brug - week 20 - 19 mei 2021

  Lees meer >>
 • Wisseling van de wacht!

  Wisseling van de wacht!

  Dinsdag 6 april 2021

  Met ingang van 1 april 2021 (en het is echt geen grap) heeft er een verandering plaatsgevonden binnen de organisatie van De Schalm.

  Lees meer >>