De vrijwiligers van De Schalm in het zonnetje.

Zaterdag 5 december 2020

De vrijwiligers van De Schalm in het zonnetje.

©Verkerk/De Schalm

De Begeleidingscommissie Vrijwilligers, bestaande uit Marga Lieshout, Ina Peek, Diana Smidts en Janny Kok-Albers, vroeg zich af op welke manier we de vrijwilligers in dit moeilijke jaar toch konden verrassen.


Het moest iets zijn wat de vrijwilligers zelf konden ophalen en wat ze konden krijgen bij één van de leveranciers van het Mereveldplein.

 

We waren het er al snel over eens, dat moest iets lekkers zijn en waar kan je dat beter halen dan bij bakker Verkerk. Na een gesprekje met Kees Verkerk, stelde hij voor om een pakket samen te stellen speciaal voor de vrijwilligers van De Schalm. Tot ons plezier kregen we eerst een proefpakket en daar hebben we tijdens een vergadering heerlijk van zitten smullen. De opmerkingen, joh dit moet je eens proeven en o wat smaakt 3de speculaaskoek met gember heerlijk en dan die heerlijke borstplaat! Kortom alles werd voor 100% goedgekeurd en bakker Verkerk kreeg groen licht.

 

Er ging tijdig een mailtje uit naar onze vrijwilligers en nog 2 keer om de vrijwilligers eraan te herinneren.

 

Van maandag 30 november tot en met donderdag 3 december 2020 konden de vrijwilligers de doos van Sint Nicolaas ophalen. Er werd goed gebruik van gemaakt. Kees Verkerk reikte de doos met lekkers ook uit aan Ben Lieshout. Ook hij was blij verrast.

 

We kregen veel lieve, enthousiaste react

De vrijwiligers van De Schalm in het zonnetje.

Zaterdag 5 december 2020

De vrijwiligers van De Schalm in het zonnetje.

©Verkerk/De Schalm

De Begeleidingscommissie Vrijwilligers, bestaande uit Marga Lieshout, Ina Peek, Diana Smidts en Janny Kok-Albers, vroeg zich af op welke manier we de vrijwilligers in dit moeilijke jaar toch konden verrassen.


Het moest iets zijn wat de vrijwilligers zelf konden ophalen en wat ze konden krijgen bij één van de leveranciers van het Mereveldplein.

 

We waren het er al snel over eens, dat moest iets lekkers zijn en waar kan je dat beter halen dan bij bakker Verkerk. Na een gesprekje met Kees Verkerk, stelde hij voor om een pakket samen te stellen speciaal voor de vrijwilligers van De Schalm. Tot ons plezier kregen we eerst een proefpakket en daar hebben we tijdens een vergadering heerlijk van zitten smullen. De opmerkingen, joh dit moet je eens proeven en o wat smaakt 3de speculaaskoek met gember heerlijk en dan die heerlijke borstplaat! Kortom alles werd voor 100% goedgekeurd en bakker Verkerk kreeg groen licht.

 

Er ging tijdig een mailtje uit naar onze vrijwilligers en nog 2 keer om de vrijwilligers eraan te herinneren.

 

Van maandag 30 november tot en met donderdag 3 december 2020 konden de vrijwilligers de doos van Sint Nicolaas ophalen. Er werd goed gebruik van gemaakt. Kees Verkerk reikte de doos met lekkers ook uit aan Ben Lieshout. Ook hij was blij verrast.

 

We kregen veel lieve, enthousiaste react

 • Kerstpresentje voor ouderen in de Meern en omstreken.

  Kerstpresentje voor ouderen in de Meern en omstreken.

  Dinsdag 22 december 2020

  Vrijwilligers van de Schalm hebben deze week een presentje rondgebracht voor de deelnemers van het Kerstdiner dat helaas niet door kon gaan.

  Lees meer >>
 • Statiegeldbonnenactie Albert Heijn

  Statiegeldbonnenactie Albert Heijn

  Dinsdag 15 december 2020

  We hebben dit jaar twee keer de mogelijkheid gehad om een statiegeldbonnenactie te houden bij Albert Heijn op het Mereveldplein in De Meern.

  Lees meer >>